شما اینجا هستید

دستگاه بسته بندی سالاد و چگونگی بسته بندی

دستگاه بسته بندی سالاد

سالاد کاهو یا همان سالاد فصل ترکیبی از سبزیجات تازه مانند کاهو،گوجه فرنگی،خیار،هویج وکلم است که در سفره ایرانیان است.مصرف سبزیجات به همراه غذا دارای فوایدی است که مهمترین آن وجود فیبر فراوان در آن است.همچنین مصرف سالاد به عنوان پر کننده حجم معده برای رژیمهای لاغری بسیار مناسب است.
امروزه با توجه به اهمیت رعایت بهداشت در تهیه سالاد در رستورانها،سالاد بسته بندی با احراز مجوزهای لازم تولید و مورد استفاده در رستورانها،کترینگ ها،تالارها ومردم قرار می گیرد.

دستگاه وکیوم مانع فاسد شدن سالاد بسته بندی
برای بسته بندی مواد غذایی مانند سالاد فصل،دستگاه وکیوم هنگام بسته بندی مواد غذایی با ماندگاری کوتاه مدت مورد استفاده قرار می گیرد که علاوه بر غیر قابل نفوذ بودن هوا به داخل بسته مقداری از هوای درون بسته خارج میشود.در عوض در روش پیشرفته بسته بندی بعد از خروج هوای درون بسته (وکیوم)گازی داخل بسته تزریق میشود که مخلوطی از گازهای نیتروژن،دی اکسید کربن و اکسیژن(اتمسفر اصلاح شده) است.سالاد فصل غذایی زنده است تا زمان مصرف دارای تنفس است و از لحاظ ماندگاری بسیار حساس ولطیف است لذا نیازمند بسته بندی وکیوم وتزریق گاز است.در غیر اینصورت سالاد به سرعت فاسد می شود.کاهو قهوه ای رنگ می شودوهویج وخیار نیز تغییر شکل می دهند وبا اکسیژن موجود در داخل بسته واکنش نشان داده وتولید گاز متان می کنند.

شرکت توس پک طراح وسازنده دستگاه بسته بندی اتوماتیک ونیمه اتوماتیک سیل وکیوم،پیشرو در زمینه ساخت دستگاهای سیل وکیوم مطابق با استانداردهای اروپایی قادر به همکاری با شرکتهای محترم مواد غذایی با قیمت مناسب جهت بسته بندی محصولات  خود است.

دستگاه وکیوم نیمه اتوماتیک شرکت توس پک:پس از وکیوم که ممکن است همراه با گاز باشد ویا بدون تزریق گاز وچسباندن فیلم به لبه ظرفهای پر شده متوقف میشود وظرفها به صورت دستی از دستگاه خارج می شود.
دستگاه وکیوم خطی(تمام اتوماتیک) شرکت توس پک :ظرفها توسط نوار نقاله به داخل دستگاه برده می شود وپس از وکیوم وتزریق گاز به داخل ظرفها ونهایتا چسباندن فیلم به لبه ظرف(سیل)ظرفها اتوماتیک از دستگاه به روی نوار نقاله برده می شود.
دستگاهای ما مواد غذایی را در ظروف یکبار مصرف با ماندگاری بالا بسته بندی می کند.
مهمترین اساس شرکت توس پک استانداردبودن،کیفیت قطعات مصرفی،استقامت دستگاهها می باشد.

نوع محتوا: 
مقالات

توس پک