شما اینجا هستید

بسته بندی خیارشور و ترشی

دستگاه بسته بندی خیارشور و دستگاه بسته بندی ترشی از نمونه موارد کاربرد دستگاه های بسته بندی ما در شرکت توس پک می باشد
دستگاه بسته بندی ترشی و خیارشور

شرکت توس پک طراح وسازنده دستگاه بسته بندی اتوماتیک سیل وکیوم مورد کاربرد جهت بسته بندی خیارشور و بسته بندی ترشی  ، پیشرو در زمینه ساخت دستگاهای سیل وکیوم مطابق با استانداردهای اروپایی قادر به همکاری با شرکنهای محترم مواد غذایی با قیمت مناسب جهت بسته بندی محصولات جدید خود است.

مهمترین اساس شرکت توس پک استانداردبودن ، کیفیت قطعات مصرفی،استقامت دستگاهها می باشد.

دستگاهای ما مواد غذایی را در ظروف یکبار مصرف با ماندگاری بالا بسته بندی می کند.

ترشی وخیار شور به عنوان چزو لا ینفک یک سفره ایرانی اصیل همیشه مطرح بوده است.این محصولات در ایران صاحب برندهای مطرحی هستند اگر در فکر سرمایه گزاری وتبلیغات در این زمینه هستید این مقاله به شما کمک می کند.

خیار شور کالری کمی دارد.دارای مقدار کافی ویتامین کا است.حاوی سدیم زیادی نیز است ترشی نیز یکی از چاشنی ها ومزه دهنده به خوراکها به ویژه در خاورمیانه است.

ترشیجات وخیار شور معمولا همراه با غذا مورد استفاده قرار می گیرد خیار شور حالت چاشنی داشته وبه صورت زیادی در تهیه غذاهای سبک وساندویچ به کار برده میشود.ترشیجات بیشتر حالت سنتی خود را حفظ کرده وبیشتر همراه با غذاهای سنتی مصرف می شود.

ترشیجات وخیار شور به دلیل اشتراکات وشرایط تولید مشابه می تواند در یک واحد صنعتی تولید شوند.

با استفاده از دستگاههای سیل وکیوم شرکت توس پک، شما می توانید ترشیجات وخیارشور رادر ظرفهای یکبار مصرف بسته بندی نمایید که ماندگاری محصول را چند برابر میکند.

همچنین با استفاده از دستگاه شیرینگ پک شرکت توس پک می توانید شیشه های خیار شور وترشی که درب بندی واتیکت زنی شده است شیرینک کنید.این عمل در بسته های ۲۰تایی و۱۲تایی معمولا انجام می شود.

نوع محتوا: 
مقالات

توس پک